O nas

Dlaczego workiysm.pl?

Sklep workiysm.pl powstał aby ułatwić naszym klientom indywidualnym jak i biznesowym zakup Worków Sztauerskich. Poprzez YSM and Partners www.ysm.com.pl sprzedajemy i doradzamy w temacie Worków Sztauerskich już od 2011 roku. Tworząc sklep workiysm.pl wychodzimy naprzeciw potrzebom złożenia szybkiego, klarownego i efektywnego zamówienia, które jesteśmy w stanie procesować od razu po jego otrzymaniu.

Nasza Organizacja:

W YSM and Partners wierzymy wiemy iż za naszą wiedzą, doświadczeniem i oddaniem, stoi coraz to większy szereg stałych i zadowolonych klientów. Nie jesteśmy tylko firmą handlową - od 2011 jesteśmy specjalistami w tym co robimy. Realizujemy dostawy na terenie całej Polski i Europy. Działamy szybko, dokładnie i efektywnie. Nie boimy się wyzwań i trudnych projektów. Dla naszych Klientów jesteśmy zawsze chętni pójść o krok dalej niż konkurencja.

YSM and Partners

Spory stan magazynowy:

Wszystkie dostępne od ręki Worki Sztauerskie są już fizycznie u nas, te oznaczone dłuższym czasem realizacji są już w produkcji lub na magazynie produkcyjnym. Dla stałych odbiorców istnieje możliwość utworzenia safety stocku.

YSM and Partners

Nasze priorytety:

Podstawą naszej działalności jest bezpieczeństwo, nie podejmujemy się projektów lub prac które uważamy za niosące ryzyko dla naszych klientów. Nie eksperymentujemy z poddostawcami, trzymamy się stałych partnerów i nie wprowadzamy do oferty produktów których nie jesteśmy pewni.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą ważną i wokoło tego budujemy nasz model biznesowy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email sklep@workiysm.pl lub pod numerem 00 48 91 433 01 28.

Z pozdrowieniami,
Zespół workiysm.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl