Czas realizacji zamówienia

Czas realizacji zamówienia

Po opłaceniu zamówienia lub wybrania płatności za pobraniem i potwierdzeniu zawarcia umowy z naszej strony rozpoczynamy realizację.

Termin otrzymania przesyłki = czas przygotowania zamówienia + czas dostawy

Czas przygotowania zamówienia wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 1 dnia do kilku, czasami nawet kilkunastu dni. Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie. Przy natłoku prac lub przy czynnikach od nas niezależnych jak podjazd odbierającego kuriera o wcześniejszej niż ustalonej godzinie, istnieje ryzyko opóźnienia terminu wysłania przez nas paczki. Jeśli zamówienie jest dla Państwa pilne, proszę wspomnieć o tym w komentarzu a postaramy się nadać sprawie priorytet.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki. Można zrealizować zamówienie etapami - w tym celu skontaktuj się z nami lub wpisz odpowiednią adnotację w uwagach do zamówienia.

W razie pytań zawsze chętnie służymy pomocą. 

Z pozdrowieniami,
Zespół workiysm.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl